Podľa štúdie výskumného inštitútu ORC Marco, ktorá bola predstavená pri treťom výročí AIDS-vrcholu v Južnej Afrike, je AIDS rozšírený viac medzi bohatými Afričanmi ako medzi chudobnými. Skoro vo všetkých afrických krajinách bolo proporčne viac prípadov nakazenia AIDS u 20 % najbohatších obyvateľov ako u 20 % najchudobnejších. Táto štúdia stojí v ostrom protiklade k hypotéze, že AIDS je rozšírený hlavne medzi chudobným obyvateľstvom.

Vinod Mishra, riaditeľ výskumného oddelenia ORC Marco, predložil dôvody, prečo tomu tak u bohatších Afričanov je. Bohatší Afričania častejšie cestujú a majú pohlavný styk s niekoľkými partnermi a môžu si dovoliť prostitútky. Podľa Dr. Alexa Opia z ugandského úradu pre boj s epidémiami, na Západe o tom nikto nechce nič počuť, pretože všetky snahy sú orientované na chudobnú časť obyvateľstva. Podľa vlastného tvrdenia sa cíti, ako by ho chceli za toto zistenie ukameňovať.

V Ugande je percentuálny podiel nákazy AIDS u 20 % najchudobnejších žien 5 %, pokým u najbohatších 20 % žien je to 11 %. U mužov sú to 6 % a 4 %.

Dokumentácia Living with AIDS („Život s AIDS“) od Soriousa Samuru sa už predtým zaoberala vzťahom promiskuity a AIDS. Samura vyrastal v Sierra Leone a už od veku sedem rokov mával nechránený pohlavný styk so stále sa meniacimi partnermi. V jednej štúdii, ktorú vykonal v Zambii, mu veľa mladých mužov vysvetľovalo, že nemá zmysel sa chrániť pri pohlavnom styku, keď sú nakazení vírusom HIV. Toto svedčí o neuveriteľnom egoizme a o úplnom opovrhnutí sexuálneho partnera.

Medzi čiernymi v USA sa k tomuto egoizmu a promiskuite ráta ešte aj dekadencia, ktorá čiernych v USA robí dvadsať (20!) krát náchylnejších na AIDS ako zástupcov iných rás.

Infekčná kvóta u černochov medzi 19. a 20. rokom života je 4,9, pokým u všetkých ostatných rás spolu leží táto infekčná kvóta u 0,22.

Podľa Samuru nesú vinu za situáciu v Afrike aj západné médiá, ktoré sa zdráhajú uviesť pravdu o Afrike z dôvodu politickej korektnosti. Samura tiež uvádza: „Mali by sme sa otočiť a povedať, že toto sa deje preto, lebo ľudia sú až do kosti skazení, sú chamtiví, ľudia sú sebeckí, skorumpovaní, pretože strkajú okrúhle zátky do štvorcových dier, pretože zlí politici sedia na zlých miestach, kvôli zlému vedeniu. Ale nikto nie je pripravený hovoriť na Západe o veciach tak, aké v skutočnosti sú.“

Ak sa ti článok páčil, môžeš ho zdieľať na sociálnych sieťach.

Zaujímavý projekt